Фарби

У розділі представлені фарби торгової марки Rolax. Фарби Ролакс - це широкий вибір і приємний сервіс, зручне замовлення і швидка доставка.

Купити будівельні фарби від Rolax

З появою широкого асортименту будівельних фарб, виникла можливість швидко і якісно освіжити інтер'єр, або ж зовсім змінити його до невпізнання. Фарба для ремонту проста в нанесенні, має величезний вибір палітри, використовувати її можна для різних поверхонь і робіт.

Багато хто вважає, що фарби між собою відрізняються тільки кольором, але не варто забувати про відмінності їх властивостей і характеристик, які формують види фарбувальних матеріалів.

Види фарб

Всі фарби по своєму призначенню, можна поділити на види. Для тієї чи іншої фарбування, може використовуватися абсолютно різний матеріал, в залежності від багатьох факторів.

Акрилові фарби є самим універсальним і вологостійкі варіантом інтер'єрних фарб. Її можна наносити як на стіни, так і на стелю з підлогою. Якщо на стінах є невеликі ушкодження, акриловий матеріал допоможе зробити їх менш помітним.

На банку з фарбою, в обов'язковому порядку зазначається інформація про те, для яких робіт вона застосовується: для внутрішніх, або ж для зовнішніх.

  • Інтер'єрні фарби. Найчастіше застосовуються водоемульсійні матеріали. Вони вважаються швидковисихаючими, абсолютно безпечними, цьомусвідчить відсутність запаху під час фарбування. Роботи внутрішнього призначення, виробляються на основі: акрилу, латексу або ж силікону. Покриття даної фарбою, робить поверхню довговічною і невибагливою.
  • Фасадні фарби. Головною функцією даного виду фарб, є вплив на структуру поверхні, щоб зробити її максимально вологостійкої і стійкою до перепадів температури.

 

Купівля будівельних фарб в інтеренет-магазині Rolax

Успішне проведення будь-яких будівельних робіт, є застосуванням якісного товару. Купити будівельні фарби, а також інші матеріали для ремонтних робіт можна в місті Дніпро, з можливістю швидкої доставки по Україні, допоможе магазин власного виробництва - Rolax. Різноманітний асортимент палітри фарб, не зможе залишити вас без вибору матеріалів.

Вхід в особистий кабінет