Оплата і доставка

ОПЛАТА ТОВАРУ

ВИ МОЖЕТЕ ОПЛАТИТИ ЗАМОВЛЕННЯ:

  • банківською карткою на сайті

Приймаються картки всіх міжнародних систем Visa, Visa Electron, MasterCard і Maestro. Оплата відбувається в національній валюті - в гривнях. Крім того, сплатити за товар можна за допомогою свого інтернет-банкінгу Privat24

ЯК ОПЛАТИТИ БАНКІВСЬКОЇ КАРТОЮ

У кошику з товаром оберіть спосіб оплати "Банківської карткою на сайті", нижче натисніть кнопку "Перейти до оплати". Ви автоматично потрапите на сторінку оплати. Введіть свої реквізити:

  • номер банківської картки
  • термін її дії
  • CVV / CVC код

Натисніть кнопку "Продовжити". Після цього на сторінці з'явиться інформація про оплату.

Доставка товару

Доставка Товару, замовленого в Інтернет-магазині, в узгодженой кількості та асортименті, здійснюється службою доставки по всій території України або самовивозом з офісу компанії. Адреса: 49089, Україна, м. Дніпро, вул. Енергетична, 14а. Покупець самостійно обирає відділення кур'єрської служби "Нова пошта".

Покупець зобов'язаний у присутності представника служби доставки здійснити прийом замовленого товару, перевіривши його кількість, якість, асортимент та комплектність.

Фактом, що підтверджує прийом Товару Покупцем, є підписаний Покупцем документ (ТТН або видаткова накладна) про передачу товару.

Товар, оплачений платіжною карткою, може отримати тільки той клієнт, на ПІБ якого було оформлене замовлення, тому при його отриманні при собі необхідно мати паспорт.

Звертаємо Вашу увагу на те, що вартість послуг доставки сплачується покупцем.

 

Вхід в особистий кабінет